Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaDietaRychlá dieta

Rychlá dietaRychlá dieta

Obezitou či pár kily navíc trpí opravdu velké procento populace. Nadváha trápí především ženy, které se snaží přijít na účinný způsob, jak se velmi rychle zbavit přebytečného tuku. Vhodným způsobem může být rychlá dieta. Prostřednictvím této diety můžete během několika málo dní shodit pár kilo. Rychlá dieta má svá specifika a celou řadu zastánců. Měli byste si uvědomit, že velmi výrazné zhubnutí za opravdu krátkou dobu může (a většinou i je) velmi nebezpečné pro organizmus. Rychlá dieta s sebou může přinést nežádaný jo-jo efekt, kdy sice během několika dní shodíte pár kilo, ale naberete je rychle zpět a navíc si pár kilo přihodíte. rychlá dieta je efektivní tehdy, když dodržujete základní pravidla.

Rychlá dieta na týden

Zhubnout se dá i za týden a to dokonce až pět kilo. Rychlá dieta za týden však není úplně ideálním způsobem hubnutí a opět s sebou přináší zdravotní rizika. Pokud chcete rychle zhubnout a pomoci Vám k tomu má rychlá dieta za týden, pořiďte si některý z přírodních přípravků, které podporují hubnutí. Na internetu je spousta návodů, jak rychle a efektivně zhubnout. Oblíbená je rychlá dieta za týden, kterou využívají modelky. Mějte se před takovými návody na pozoru a raději využijte rady odborníků, kteří mají s rychlým hubnutím zkušenosti. Rychlá dieta za týden bude fungovat jen tehdy, když budete důvěřovat především sami sobě a ne pochybným návodům od anorektiček.

Rychlá dieta a anorexie

Přílišná rychlá dieta může vést k anorexii či jiným onemocněním. Jsou známy případy, kdy osoby, které díky rychlé dietě onemocněly. Anorexie není legrace a většina případů končí velmi tragicky. Často je původcem anorexie právě rychlá rychlá dieta za týden, který však přeroste v dietu trvající několik měsíců. Organismus tak velmi rychle zeslábne a chřadne. Dejte si pozor, aby Vaše rychlá dieta nebyla příliš extrémní a nepoškodila Vaše zdraví.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1

Inzeráty - Rychlá dieta


Hubněte a udržte si svou váhu

[20.09. 2013] - Všechny lokality
Nad 1 milión Kč

Jak na přebytečná kila? Chcete opravdu zhubnout bez drastické diety? Jsme poradenské centrum, které je zaměřeno na oblast zdravé výživy, životního stylu a regenerace. Provedeme Vám odbornou analýzu stavby těla na speciálním přístroji nebo online zdarma. Vysvětlíme Vám zdravou a plnohodnotnou stravu ve formě buněčné výživy, která pomáhá nejen zhubnout, ale především váhu udržet. Díky ....

2224x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1