Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaDietaDieta při průjmu

Dieta při průjmuDieta při průjmu

Průjem je velmi nepříjemná věc. Střevní chřipku může vyvolat velmi mnoho faktorů. Nejčastější jsou infekční střevní chřipky, které jsou relativně častou záležitostí. Pokud máte průjem, jistě Vás bude zajímat dieta při průjmu. Pokud nebudete dodržovat správnou stravu, bude mít průjem mnohem horší průjem a bude trvat déle. Dieta při průjmu je tedy velmi důležitá, dalo by se říci nezbytná.

Dieta při průjmu není příliš pestrá

V praxi nezáleží na tom, zda střevní chřipku vyvolala bakterie, či nervové vypětí. Průběh je vždy stejná. Průjem často doprovází bolesti břicha. Horšímu průběhu průjmu může zabránit dieta při průjmu. Základem je nejíst žádné mastné a těžce stravitelné potraviny. Rozlučte se tedy s bůčkem či steaky. Ideální dieta při průjmu neobsahuje nic, co Váš jídelníček běžně zahrnuje. To platí i o nápojích. Určitě se vyvarujte mléka či alkoholu. Při průjmu je k pití ideální čaj a to neslazený a bez citrónu. Jistě Vás bude zajímat, jaké potraviny dieta při průjmu zahrnuje. Opravdu jich není mnoho a jedná se o jídlo, které není mastné a těžce stravitelné. Během průjmu můžete jíst pečivo. To znamená rohlíky, chleba či jiný druh pečiva. Dieta při průjmu rozhodně netoleruje máslo či pomazánky. Pečivo tedy jezte suché. Pokud máte chuť na něco lepšího, můžete si dát piškoty. Ty Vám rozhodně neuškodí a alespoň si pochutnáte na něčem sladším.

Dieta při průjmu a černé uhlí

Dieta při průjmu není úplně ideálním způsobem hubnutí, efekt však má. Během několika dní můžete zhubnout i pět kilo. Vše záleží na délce střevní chřipky. Dieta při průjmu může rovněž zahrnovat suchary a dietní pečivo, které není těžce stravitelné. Pokud se budete cítit lépe, můžete vyzkoušet banán. Během střevní chřipky se doporučuje užívat černé uhlí, které zmírní průběh průjmu. Další možností jsou tabletky proti průjmu, které jsou k dostání na předpis u Vašeho lékaře.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Dieta při průjmu


1