Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaDietaDNA dieta

DNA dietaDNA dieta

DNA je velmi nepříjemné onemocnění, které se vyznačuje vysokým množstvím kyseliny močové ve tkáních v lidském těle. DNA je chronické onemocnění a nelze ji zcela vyléčit. Její příznaky však lze velmi zmírnit. Velmi účinná je DNA dieta. Lidé, kteří trpí tímto onemocněním by měli svůj jídelníček upravit tak, aby obsahoval co nejméně purinů. DNA dieta se skládá z živočišných a rostlinných potravin, které mají nízký obsah purinů. Pokud se správně dodržuje, je DNA dieta velmi účinná. DNA se nejčastěji projevuje postižením kloubů, ale také mimokloubními příznaky, jako je postižení ledvin. Nejčastějším příznakem je prudká bolest v postižených kloubech.

Z čeho se skládá DNA dieta

DNA dieta by neměla zahrnovat potraviny s vysokým obsahem nukleoproteinů. Jedná se zejména o vnitřnsti, sardinky, masové extrakty, omáčky a podobně. DNA dieta znamená omezení červeného masa, sladkovodních ryb, ale také alkoholu. Lidé trpící dnou by v žádném případě neměli konzumovat alkohol ve větší míře. Ideální je nepít vůbec. DNA dieta bude účinná pouze tehdy, když ji budete striktně dodržovat a dáte si pozor na to, aby jste nekonzumovali kritické potraviny, které přispívají ke zvýšení hladiny kyseliny močové. DNA dieta také mnohdy nejde skloubit s mnoha léky. Léky jako diuretika mohou způsobit akutní záchvat dny.

DNA dieta může chutnat

DNA dieta je spojována s pitím vysokého množství vody. Kupujte si alkalické minerálky, které pomáhají při alkalizaci moči. Předejdete tak tvorbě močových konkrementů. Samozřejmostí byl měla být dostatečná pohybová aktivita, bez které není DNA dieta tak účinná, jak by být měla. Můžete konzumovat neomezené množství ovoce a zeleniny. U té si však dejte pozor na luštěniny, které mají vysokou hodnotu purinů. Můžete si připravovat brambory na mnoho způsobů. Ty jsou velmi chutné a DNA dieta bude hned pestřejší.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1

Inzeráty - DNA dieta


nabídka půjčky

[19.10. 2017] - Celá ČR
Nad 1 milión Kč

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ....

1335x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1