Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaDietaDietní oběd a dietní večeře

Dietní oběd a dietní večeřeDietní oběd a dietní večeře

Cesta k hubnutí je mnohdy trnitá. Pokud také bojujete s nadbytečnými kily, určitě přemýšlíte nad změnou jídelníčku, který je pro hubnutí základ. Váš jídelníček by měl zahrnovat nejen dietní oběd, ale měla by se v něm objevit také dietní večeře. Mnoho lidí si myslí, že dietní znamená nedobrý. To samozřejmě není pravda. Dietní oběd či večeře se mohou skládat z velmi chutných potravin. Samozřejmě až na výjimky, jako je knedlík (bramborový, houskový, kynutý), sladká či tučná jídla. Dietní večeře a obědy mohou být nejen prospěšné z hlediska diety, ale také mohou chutnat. Nemusíte být ani zručný šéfkuchař, dokáže je připravit každý. Zde je malý příklad toho, jak může vypadat dietní večeře či dietní oběd.

Chutný dietní oběd

Dietní oběd by měl být samozřejmě v přiměřené porci. Pokud si uvaříte vhodné potraviny, ale konzumujete jich několikanásobně více, než se doporučuje, nikdy hubnout nebudete. Dietní oběd by měl mát energetickou hodnotu zhruba 1500 – 2000 kJ. Můžete si uvařit kuřecí nudličky na kari s rýží a oblohou, kuřecí plátek s broskví, bramborami a oblohou či květákové placičky s bramborami a oblohou. Dietní oběd by měl být pestrý a samozřejmě může zahrnovat také těstoviny (například s dietní sýrovou omáčkou) či hovězí steak s meruňkovou omáčkou a rýží. Takový dietní oběd bude chutnat každému.

Skvělý dietní večeře

Mnoho lidí se drží mylného názoru, že se nemělo jíst po 17. hodině. To je samozřejmě velká chyba. Dietní večeře by měla být podávána zhruba 2- 3 hodiny před spaním. Pokud tedy jdete spát ve 24:00, můžete večeři konzumovat kolem 21. až 22. hodiny. Dietní večeře by měla být taková, aby Vás zasytila a zároveň se Vám dobře spalo. Může zahrnovat zeleninový salát, tvarůžky, šunku, sýr, celozrný chleba, polévku či plátek masa. Dietní večeře je důležitou součástí jídelníčku a neměla by se v žádném případě zanedbávat.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1

Inzeráty - Dietní oběd a dietní večeře


Poradím s dietou

[31.10. 2011] - Praha 5
201 Kč - 500 Kč

Jsem odborní na dietu. Ozvěte se mi.

2118x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1