Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaDietaLiberec - Redukční dieta jídelníček

Liberec - Redukční dieta jídelníčekLiberec - Redukční dieta jídelníček

Liberec -

V současné době se s nadváhou potýká obrovské procento naší populace. Obezita je celosvětový problém, ale dá se proti ní bojovat mnoha způsoby. Velmi účinnou zbraní proti nadbytečným kilům je redukční dieta. Pokud se rozhodnete na redukční dietu přistoupit, jistě Vás bude zajímat redukční dieta jídelníček. Nejedná se o nic složitého, nicméně je třeba dodržovat několik zásad. Redukční dieta jídelníček je velmi oblíbený, protože se nejedná o striktní dietu, ale je naopak velmi pestrý. Pokud chcete hubnout a zároveň si dopřávat chutné potraviny, je pro Vás redukční dieta jídelníček tím pravým.

Co obsahuje redukční dieta jídelníček

Myslete na to, že celkový energetický příjem by měl být kolem 5000 kJ denně. Redukční dieta jídelníček však nejde připravit na míru – každý člověk má jiné spalování a váhu a proto se energetický příjem může lišit. Redukční dieta jídelníček obsahuje sacharidy, bílkoviny i tuky. Ideální je jíst pětkrát denně. Právě pravidelné stravování má největší a nejrychlejší efekt, co se hubnutí týče. Zajímá Vás, co redukční dieta jídelníček obsahuje? Obrovskou výhodou je pestrá strava, která je v jídelníčku zastoupena. Co se snídaní týče, můžete si dopřát celozrnné pečivo, kuřecí šunku, ovesnou kaši či sýry. Nejvhodnější je eidam. Redukční dieta jídelníček jasně ukazuje, že snídaně je základ a měla by být vydatná. Pozor, vydatná neznamená, že spořádáte kilo kuřecí šunky či ovesnou kaši z litru mléka. Porce by měly být skromnějšího rázu.

Redukční dieta jídelníček a vydatné obědy

Na svačinku si dejte ovoce v podobě jednoho jablka či banánu. Vhodnou svačinkou je také nízkotučný jogurt. Redukční dieta jídelníček se skládá z vydatných obědů, na které se budete těšit. Můžete si dopřát ryby, kuřecí či hovězí maso. Jako příloha je ideální brambor. Redukční dieta jídelníček se skládá z pěti jídel, tak že zbývá druhá svačina a večere. Druhá svačina může mít podobu tvarohového dezertu, jogurtu či zeleninového salátu. Redukční dieta večeře se skládá z tvarohové pomazánky a celozrného pečiva. Vhodnou alternativou může být tuňák či tvarůžky.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Liberec - Redukční dieta jídelníček


1